Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történik, ha módosítom az...

Mi történik, ha módosítom az erőforrásait a Rendszeridőzítőnek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ezzel a gép teljesítményén is változás történhet, de ez csak elmélet, nem tudom pontosan.


Amire pontosan gondolok, az ez:


[link]



2021. szept. 11. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nocsak. Lehet, hogy feltaláltad az időgépet?

Én kipróbálnám, csak nekem nem engedi módosítani.


(Meglehet, hogy lusta vagyok hozzá kipróbálni, de nekem már 7 és fél éve működik a windows8.1 a 120 gigás SSD-n, amin évek óta csak 5% szabad hely van.

És amíg még lehet, le klónoznám a "működő" rendszeremet,

csak még nem tudom, hogy mire.


Szerintem ha módosítod, akkor az op.rendszer majd Windows42-re frissíti magát.

2021. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát, az időgépet nem :D De talán tudom mire gondolsz, a win 7 megmaradási szabály. Azért nem engedi nálad, mivel az egy védett érték, ezt egy eszközzel csináltam, amivel bármilyen program manipulálható.


Ha te klónoznád, bár szerintem tudod milyen program kell rá, segítek benne.


Eredmény:


A virtuális gépen, ez a módosított érték, a rendszer-be, szaggatásokat okozott, de vegyük bele azt is, hogy fogalmam sincs melyik a felső és alsó érték, hanem memória féle értékek vannak, viszont, ha már, tudott szaggatni, annak negatív formája is van, vagyis lehet, tényleg meglehet csinálni, ami az elméletem.

2021. szept. 12. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:

"ha már, tudott szaggatni, annak negatív formája is van"

Vagy csak az van.

Legalábbis használat szempontjából.


"lehet, tényleg meglehet csinálni, ami az elméletem."

Ha sikerül visszafejtened valamiféle titkosítást, akkor az engem is érdekelhet. ☺


"Ha te klónoznád, bár szerintem tudod milyen program kell rá, segítek benne."

Köszi.

Van rá egy tucat program, de én szerintem nem azokat fogom használni, hanem a Roadkil's Raw Copy-t...

2021. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben, hát válaszoló, titkosítást, nem nehéz visszafejteni, sha256-ot salt nélkül, simán visszafejti a generátor-os programom, pontosabban, pár millió számot növekvőbe, de ez még nagyon kezdetleges.


Visszatérve, talán negatív formája van, de az időzítőről beszélünk, én úgy érzem, úgy működik mint a cheat engine, vagy a 32 bit-es dark byte-os dll fájl.

2021. szept. 12. 21:54
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha akarod tesztelni, legyen a felső határ 300 ezer,


[link]


Írj be egy számot, 300 ezer alattit, és küld el a sha256 kódját, ne áruld el melyik szám az, ezt én fogom neked elárulni.

2021. szept. 12. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Tessék:

58d0bc09c68f744993243e9bf88a68654a1a50005c1eeef44d66835ece8e3a15

2021. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Az eredmény: "208938"
2021. szept. 12. 22:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából, végtelen az eredmény, amivel működik, viszont a következő szintje a script-nek, az, hogy salt-ot is hozzadok, és betűket is, az már nehezebb lesz, de amint megvan, lesz egy valamire jó script.
2021. szept. 12. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Bámulatos.

(És, ha négymilliárd feletti számot írnék be?)

Mindegy, mára ennyi.

2021. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod, ha 4 milliárd feletti számot írnál be, akkor arra még várnod kellene, 5-6 órát, hogy növekvőbe legenerálja a generátor ami a script-el együtt működik. Utána már nem kell legenerálnia, hanem bent lesz a táblázatba. Pár mp betöltenie az 1 milliós táblázatot, azt se lenne olyan sok idő neki.
2021. szept. 12. 23:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!