Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell rendszervisszaállítá...

Hogy kell rendszervisszaállítást csinálni tegnap este 10 óra körülre? akkor még működött a shift, vagy nem tudom, mikor léptem be utoljára, de tegnap este még nem volt a shiftre panaszom. az azóta keletkezett doksikat már átmentettem pendrivera.

Figyelt kérdés

windows 7

asus laptop , 11 éves

ja meg még majd megnézem ezeket a letöltős izécskéket hozzá, hogyha valami elavult, akkor frissíteni, előbb elkezdtem az eset online scannert, de újraindítottam, hogy hátha működik, ki-be pipálgattam a beragadó billentyűket előtte a vezérlőpultban



2021. okt. 9. 13:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

annyi még modosult,hgoy újra letöltöttem ezeket a szupport-dolgokat

de csak letöltöttem, nem csináltam velük semmit

[link]

ott vannak most szpéen a letöltések-mappában

2021. okt. 9. 13:27
 2/20 A kérdező kommentje:

a driver és utiltit meg a biost töltöttem le

win7 32 bit

2021. okt. 9. 13:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Ahogy ajánlották a másik kérdésnél is: próbáld ki USB-s billentyűzettel. A 11 éves billentyűzetben simán meghalhatott egyik pillanatról a másikra a shift...
2021. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

nincs billentyűzetem másik szerintem de lehet akkor majd szerzek egyet a napokban

tehát ilyen,hogy bedugom, mintha nagy gép lenne, és akkor azon pötyögök

most akkor megnézem az árakat rákeresek hogy hozzávetőleg mennyi egy ilyen

2021. okt. 9. 13:35
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezért nem kellett volna új kérdést kiírni, az előzőnél https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde.. is kérdezhetted volna.


1. nyomd meg a Win billentyűt

2. kezdd el írni: rendszervisszaállítás

3. a fent megjelenő opciókból válaszd "A számítógép visszaállítása egy korábbi állapotba" opciót

4. állítsd vissza a gépet

2021. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
oksa, köszi,ha nem műxik az a chipset-es , akkor visszaállítok
2021. okt. 9. 13:57
 7/20 A kérdező kommentje:
lol, a rendszervédelem ki van kapcsolva, akkor ezekszerint nem tudom visszaállitani, mert nem kattinthato a tovább gomb
2021. okt. 9. 14:11
 8/20 A kérdező kommentje:

jo, akkor most kikapcsolom

kihúzom a konektorbol

és akkor m egnzem egy csavarhuzoval hogy találok-e vmit

2021. okt. 9. 14:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha már kikapcsolod, akkor vedd ki belőle az akksit, tartsd lenyomva a bekapcsoló gombot 1 percig, tedd vissza az akksit, kapcsold be, nézd meg, segített-e.
2021. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

elobb leszereltem megnéztem kiszedtem a porcicákat, visszatenni billentyűt rögzítve nem tudom,mert olyan bonyolultra csinálták meg, de szal hiába nyomkodom azt a kis bigyot még mindig nem érzékeli


telepítettem ezt a chipset ugye az előbb,meg még azt a pointing device-t is most, most kérte az újrainditást, na, és szoval még mindig nem jó sajna


kettőspontot sem tudok írni igy amúgy, meg zárojelet



ezt az aksis dolgot ezt nem csinálnám, lehet,hogy majd szolok valakinek


köszönöm az eddigieket

2021. okt. 9. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!