Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amazon kindle paperwithe 10th...

Amazon kindle paperwithe 10th generation Háttérkép (vagy képernyővédő) visszaállítása?

Figyelt kérdés

Van egy Amazon kindle paperwhite 10th generation-om (ez az első ilyen eszközöm) és már rá jöttem, hogy hogyan tudok könyveket gépről rátölteni, de viszont amikor lezárom az eszközt akkor a teleszkopos nő van háttérnek(vagy képernyővédő nem tudom hogy hívják) alatta pedig egy írás és ezt szeretném arra visszaállítani, hogy váltakozzon, mert eddig szebbnél szebb képek jelentek meg, most meg csak ez az egy.. Azután jött ez a probélma miútán bejelentkeztem az eszközre.

Remélem érthetően fogalmaztam, és tudtok nekem segíteni.

Előre is köszönöm a HASZNOS tanácsokat



2021. okt. 9. 19:39
 1/2 anonim válasza:
Asszem nálam is volt ilyesmi, és zavart hogy az a teleszkópos nő van és nem azok a képek amik eredetileg voltak. De frissítette a rendszert és visszaált azokra a képekre. Lehet hogy nálad is egy frissítés kéne
2021. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legfrissebb verzió van rajta és sajnos még mindig ugyan az a háttér :/
2021. okt. 13. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!