Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a kréta e-naplóba?

Figyelt kérdés

Telefonon, és gépen is próbáltam már.

Névnek az OM azonosítómat írtam, jelszónak meg a születési dátumomat kötőjellel elválasztva. Az intézményt is jót választottam ki, mire ezt írta ki:

"A megadott felhasználónév/jelszó párral nem található felhasználó a megadott intézményben."


Soha nem volt ilyen, hogy ne fogadta volna el,és tényleg sehol nem rontottam el.

Két hétig nem nyitottam meg, és amikor újra be kellett jelentkeznem, nem engedett be.



2021. okt. 10. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás, hogy megkérdezed az iskolátokban a KRÉTA adminisztrálását végző személytől.
2021. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg az admint, hogy újra állítsa be az adataidat. A Kréta időnként magától törli/elfelejti a tanulói jelszavakat, de megesik, hogy a dolgozóké is elállítódik.
2021. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DC comics fan válasza:
Végülis hogyan oldottad meg ezt a problémát, mert nekem is ezt írja ki a kréta amikor be szeretnék lépni
2023. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Asszem beszéltem a suliban a karbantartós fazonnal aki ezzel foglalkozik, ő oldotta meg a telómon
2023. szept. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!