Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 11 mivel másabb a Win...

Windows 11 mivel másabb a Win 10- től?

Figyelt kérdés

Aki már megszokta, a Win 10-et natúr felhasználó nem muszáj váltani?

Kapni fog frissítést sokáig?



2021. okt. 16. 04:23
 1/3 CspCsj ***** válasza:
100%

Windows 10 támogatása 2025 október 14-ig tart.

[link]


Jelenleg inkább csak a kinézetben tapasztalsz pár pozitív és negatív változást.


Egyébként, ha van az SSD/HDD-n legalább 40GB felesleges szabad hely, akkor kipróbálhatod. (mondjuk egy külön partíciót létrehozva)

Hivatalos telepítő: [link]

2021. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. okt. 16. 06:23
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
78%

Ha elégedett vagy a Windows 10 -el vagy nem állsz épp újra telepítés előtt valamilyen okból, akkor érdemes várni fél évet vagy 1 évet a váltásig. Ekkora már nagyjából kinövi majd a gyermekbetegségeit. Utána viszont érdemes áttérni, mert arra fognak figyelni a fejlesztők jobban. És az lesz hosszabb ideig támogatva. A gépigény meg ugyan akkora úgyis. (Persze ezt nem a processzor finnyásságára értem, meg a TPM izére), hanem arra hogy nálam ugyan az a boot idő, a reakció is, és s játékokban sem lett se több se kevesebb FPS ugyan azon a vason.

Ráadásul elfogadja a Windows 10 és Windows 8.x drivereket is. Én a nyomtatómat Windows 8 driverrel telepítettem, mert nem volt annál újabb hozzá. De simán működik vele.

2021. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!