Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért megy el a kép pc-n és...

Miért megy el a kép pc-n és nem jön vissza csak restart után?

Figyelt kérdés

Bekapcsolás után bejelentkezésnél, ha ilyen 1 percig nem nyúlok a géphez elmegy a kép és hiába mozgatom az egeret csak restart után jön vissza (általában egy videokari driver crash kiséretében, ezt az oldja meg ha letörlöm a drivert és nyomok ismét egy restartot).


30 percre van állítva, hogy alvóba rakja magát a gép, ezért nem értem mi ez, de kipróbáltam tesóm monitorjával ott szintén elmegy a kép, viszont vissza is jön ha mozgatom az egeret.


Bármi ötlet mi okozhatja ezt? Driver/windows updatek nem segítettek



2021. okt. 18. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd át a monitor és vga képfelbontás beállítását.
2021. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Melyik beállításra kéne figyelni?


Itt van róluk screenshot:

[link]

2021. okt. 18. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A támogatott, ajánlott és beállított felbontást kellene összevetni: videokártya vs monitor.
2021. okt. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1440p/75hz-es a monitorom, a kártya még 4k-t is támogat. Nem szabadna hogy baj legyen. Meg nem is értem miért csak lock screen-nél. :/
2021. okt. 19. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A gyors indítás kikapcsolása segített. Most már nem crashel a driver, ha elmegy a kép.
2021. okt. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!