Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Budapesten hova tudom elvinni...

Budapesten hova tudom elvinni a számítógépemet, hogy újrapasztázzák a processzort, és tegyenek bele új hűtőventilátort?

Figyelt kérdés

Olyan hely kéne, ahova beviszem a gépet, beleraknak egy nagyobb ventilátort és újrapasztázzák. Nem értek ezekhez, azt sem tudom milyen ventilátor megy bele a gépembe, szóval értitek. Nem akarom előre megrendelni a ventilátort, és bevinni valahova hogy rakják bele, mert lehet nem is jó.


Nagyobb helyeken (pl. PCX) csak olyan gépbe szerelik be a hűtőt, amit náluk vettem.



2021. okt. 19. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármelyik számítógép szervizben megcsinálják, legfeljebb ha nagyon rendetlen a géped akkor kiszámláznak még +500-1000 forintot takarításra meg majd nyakadba akarnak sózni egy új tápegységet, de azt szépen vissza lehet utasítani.

Ha a processzorkupak és a chip közötti hővezető száradt be az a gázosabb, annak cseréje 4-5000 forint.

2021. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen egy ismerősöd, aki ért hozzá és néhány doboz sörért megcsinálja?
2021. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!