Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DELL 1909W monitort hogy kell...

DELL 1909W monitort hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés

Az szeretném elérni hogy ha a gép egy idő után ha nincs használva akkor nem küld jelet a monitornak (nem tudom ez milyen állapot)

Ilyenkor a monitor egy szövegbuborékban azt írja ki hogy no vga cable. Én azt szeretném hogy ilyenkor kapcsoljon ki a monitor.

Ezt hogy lehet beállítani?

Sajnos ezt én rontottam el mert egy gyári resetet toltam rajta és azóta van az hogy ezt a szövegbuborékot dobja fel és esténként filmnézés után ez zavaró. A gép javarészt állandóan megy és ha azt szeretném hogy semmi ne világítson a szobában akkor ki kell kapcsolnom manuálisan a monitort. Ezt szeretném megszüntetni.


2021. okt. 20. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Energiagazdálkodás képernyő kikapcsolása be van állítva?
2021. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen opciót a monitorban nem találtam
2021. okt. 21. 05:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet nem ír ki a monitor általában, ha be van dugva a kábel. Pont azt jelzi, hogy nem kap jelet. Azt, hogy kapcsoljon ki (ami azért nem áramtalanítást jelent), az operációs rendszerben tudod beállítani valahol az energiagazdálkodásnál, attól függően, hogy mit használsz.
2021. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!