Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés
Nem rég volt befolyva a képernyője és ki lett cserélve azóta müködött, tegnap este használtam, jó volt aztán lecsuktam úgy hogy nem kapcsoltam ki (korábban is előfordult hogy ilyet csináltam és semmi baja nem volt). Aztán még este használni akartam újra, de fehér volt az egész képernyő, a kikapcsoló gombbal tudtam már csak kikapcsolni és vissza, ezt sokszor megcsináltam és fekete képernyő volt már, aztán azóta akármikor bekapcsolom az van. Azt jelzi oldalt hogy tölt és ha töltőn kapcsolom be akkor is fekete az egész, tehát szerintem nem ez a baj. Ha bekapcsolom a gomb mellett jelzi hogy be van kapcsolva. Tv-re megpróbáltam rákötni hdmivel de no signal:(. Mi lehet a baja, mitől alakulhatott ki és mi lenne rá a megoldás? Nem szeretnék újra szakembernek fizetni alig az előző után ha nem muszáj, szóval tök jó lenne ha magamnak meg tudnám oldani a problémát csak nem tudom mi az :(

2021. okt. 21. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig pontosan azt kellene csinálnod - ha nem rég volt cserélve - hogy az akkor kapott számlával egyetemben visszvinni és megmutatni, hogy mi a helyzet az új képernyővel.
2021. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!