Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lesz szerintetek a Facebook...

Mi lesz szerintetek a Facebook jövője?

Figyelt kérdés

Egyre kevesebben használják már a Facebookot, ez azt jelenti hogy koránt sem olyan sikeres már az oldalt üzemeltető vállalat, mint 5-10 éve volt?


Lehet, hogy hamarosan meg fog szűnni a Facebook, mint közösségi oldal, úgy mint anno az Iwiw is megszűnt?



2021. okt. 25. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy boomergumiszoba lesz minden bizonnyal.
2021. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én azt feltételezem, hogy Facebookot még mindig többen használnak, mint instagrammot.
2021. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyre kevesebben használják" - ez reprezentatív felmérés, vagy csak úgy mondod? 5 évvel ezelőtthöz képest kétszer annyian, tíz évvel ezelőtthöz képest 20-szor annyian használják aktívan.

[link]


A Facebook nagy titka, hogy ők diktálják a trendeket, vagy pedig felvásárolják és beépítik azokat, akik esetleg elég népszerűek lettek ahhoz, hogy tömegeket vonzzanak.

2021. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Hát szerintem még kell pár év hogy megszünjön ha (egyáltalán megfog) és a helyébe fog valami más jönni ami jobb és híresebb lesz de ez csak az én véleményem
2021. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a fejlődő országokban kiépítik az internetet, úgy fog tovább növekedni a felhasználóbázis, nem fognak ezek az oldal meghalni még akkor sem, ha látszólag a régi felhasználók egy töredéke elhagyja azt. 8 milliárdból is még "csak" 3 körüli használja, bőven van potenciál benne. Kapásból ott van 1,3 milliárd indiai, aminek 67%-a a 18-45-ös korosztály.
2021. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem fog úgy megszűnni, mint a többi kis hasonló porszem. Ahogy az utolsó írta, nyitnak új felhasználók felé, nekik megéri abba is befektetni, mert csak ők járnak jól. Ez már túl nagyra nőtt és túl nagy a befolyása, hogy csak úgy eltűnjön.
2021. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MolotovPunk ***** válasza:
Jó kérdés ez. Én nagyon régen 2011-ben otthagytam a face-t. Nem is hiányzik. Egyébként én úgy hallottam, hogy a 18-20 évesek körében már inkább az Instagram a menő. Persze az igaz, hogy a facet sokan használják, de már kevesebben mint mondjuk 2014-2015 környékén. (Állítólag akkor volt csúcson.)
2021. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MolotovPunk ***** válasza:

Az új hír ez most róla.

[link]

2021. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit csalóka a címadás, hiszen a cégnek lesz az a neve (Facebook Inc.), nem a terméknek (Facebook).
2021. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:
2021. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!