Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik opciót válasszam,...

Melyik opciót válasszam, akarok-e ilyen ellenőrzést, javítást?

Figyelt kérdés

opciok

[link]


Van rá esély, hogy ponthogy ekkor roncsolódik egy fájl, mert felülírja, vagy ez full biztonságosabb; és ez a biztonságosabb a kettő közül, vagy ha nem javíttatom vele. ?


Melyik a rizikósabb; vagy egyáltalán van olyan , amelyikben nincs ? Eddig nem volt ilyen baj, amúgy az ,,Eszköz biztonságos eltávolítása" már évek óta nem működik, évek óta nem lehet rámenni; valamint azért az összes fájlt be szoktam zárni; mielőtt kihúzom. Néha bedugás után már csak akkor húzom ki a laptopból a hordozható merevlemezt, hogyha már kikapcsoltam a gépet.


Előre is köszi.



2021. nov. 3. 20:38
 1/7 A kérdező kommentje:
(még mindig nem választottam; kérem, aki tud, írjon)
2021. nov. 3. 21:07
 2/7 A kérdező kommentje:

rámentem az ellenőrzés+javításra, bepipáltam a másikat is, ez történik most

[link]

2021. nov. 3. 21:36
 3/7 A kérdező kommentje:
rámentem a mégse-re , és megnyitottam ellenőrzés nélkül, mert még sok fájl volt
2021. nov. 3. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyd úgy egy éjszakára, annyi idő alatt talán végez, ha sok az adat azon a lemezen.

És nézz rá a lemez állapotára HD Sentinel-lel!

2021. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

okés, szerintem akkor majd valamikor úgy hagyom

amúgy ma vettem észre, hogy van egy teljes mappa, amit nem nyit meg, de akkor gondolom, hogyha végigfuttatom akkor majd javítja a hibát, és meg fogja tudni nyitni.

amúgy nem tudom,mennyire fontos az a mappám egyébként

de szal remélem, majd rendbehozza.

ment a zöld.

2021. nov. 17. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Tessék, emlegettük, erre nálam is bejött tegnapelőtt este, a 4TB WD ezzel fogadott, ráengedtem a vizsgálatot éjszakára, reggelre bőven végzett. :)
2021. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a tapasztalatot, :)

erre is ment a zöld. :)

2021. nov. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!