Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy a forza...

Honnan tudhatom, hogy a forza 5 HDR-rel vagy anélkül megy a samsunvmg tv-men? (xbox sx és többi lent)

Figyelt kérdés

Samsung tv-m van és a HDR más játékoknál működik, ezt maga a tv is kijelzi (van ilyen gomb amivel megjeleníti, hogy mi az input amit kao vagy valami hasonló) és írja, hogy UHD HDR, viszont forzánál egyáltalán nem ír ilyet és képtelen vagyok rájönni, hogy enélkül is menne-e vagy sem.

Neten se találok sok infót, mert előző forzáknál volt HDR beállítás, viszont itt nincs meg még alig van kint egy ideje a játék.



2021. nov. 14. 15:55
 1/2 A kérdező kommentje:

Megoldottam a problémát, így megválaszolnám, hátha később valakinek még jól fog jönni:D


Röviden:

Quick resume (gyors folytatás vagy nem tudom hogy van magyarul) miatt a játékok nem érzékelték, hogy működik a HDR, ezért újra kellett őket indítanom.


Hosszan:

Mikor elsőnek indítottam el a konzolt, akkor a tv-met HDR-el nem kompatibilisnek nézte és így is játszottam rajta. Ezt később orvosoltam, viszont a játékok a quick resume (gyors folytatás vagy valami hasonló magyarul) miatt nem kapcsolódnak ki, így nem is indulnak újra, hogy érzékeljék, hogy már lehet HDR-be futniuk. Ezért manuálisan kell újraindítani őket és utána már minden jó lesz.

2021. nov. 15. 02:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Amilyen jó a Quick Resume annyi probléma is szokott vele lenni, úgyhogy jó, hogy leírtad, hogy ilyenkor érdemes teljesen újraindítani a játékot. Az meg szokta oldani a gondokat.
2021. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!