Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Keresne /csinálna nekem...

Keresne /csinálna nekem valaki nyomtatható határidőnaplót?

Figyelt kérdés

van egy olyan amiben ugye az volt csak telelett irva..de ilyen gyűrűs mappa szóval ha nyomtatok új lapok akkor jo lesz :)

lapok mérete 17hosszú 14széles cm ben

olyat szeretnék amin egy lapon egy nap van és végig az órák

szóval minden sorban egy óra van

nagyon megköszönném ha valaki csinálna vagy keresne nekem ilyen méretben

üdv


2010. szept. 4. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen csak méretre kéne izélni

2010. szept. 4. 15:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Excel? Nem tudom elhinni, hogy nem tudod magadnak megcsinálni. Esetleg meg sem próbáltad.
2010. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most minek csinálgassa, és nyomtatgassa, majd összefűzéssel bajlódjon, amikor a legközelebbi papírboltban megveszi 200 forintért?
2010. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te magad adtad a linket, onnan leszeded, majd megnyitod akármelyik képnézegetővel, ahol megnyomod a nyomtatás gombot, miután beállítottad, hogy a teljes oldalra nyomtassa. (A Windows alap képnézőjében be lehet ilyenre rakni... és sok másikban is :D)

Ez után megkeresed a nyomtató beállítások gombot, ahol a papírméretet az általad megadottra állítod. Jó szórakozást!

Vagy pedig Office Publisher-ben elkészíted... :P

2010. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!