Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennek a telefonnak lőttek?

Ennek a telefonnak lőttek?

Figyelt kérdés

Huawei telefon, egyszercsak olyat csinált, hogy nem töltött, de jelzi, hogy töltőn van. Mindent leállítottam, gyáriba raktuk kétszer, kitisztítottam a töltő részt, semmi. Annyit értem el, hogy ha kiveszem az aksit néha feljebb megy a töltöttség (?). Tehát pl 10en van mikor kiveszem az aksit és 50en mikor visszarakom. :'D

Plusz érdekesség, hogy a dátum és idő se áll vissza magától már, hanem megmarad 2010 január hajnal 1 órán. Ampere alkalmazás szerint tölt, de nem megy feljebb a százalék.

A töltők mind jók a többi telefonnal.


Esetleg valami ötlet, hogy megmentsem/mi a baja? Vagy ennek annyi?

Köszi előre is ha tudtok valamit!!!



2021. dec. 4. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez inkább aksi hiba,ne próbáld tölteni hanem vegyél bele eredetit.előtte szervizben rámérnek az aksira,ezt még érdemes megtenni.
2021. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor feladom.
2021. dec. 5. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!