Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor a windows beindul és...

Amikor a windows beindul és látom az asztalt, mik azok az ablakok amik megnyílnak pár másodpercre és eltűnnek?

Figyelt kérdés
Nem bírtam elolvasni mi van odaírva, de 32, command és valami még van odaírva

2021. dec. 20. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel telefonnal és játszd le lassítva.nekem az flux produkál olyan jelenséget ami monitor szalagkábel hibáhot hasonlít indításkor,egy pillanatra bevibrál a kijelző.de nem foglalkozok vele mert tudom hogy mi az oka úgyhogy el is fogadtam hogy ez ilyen.
2021. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rundll32 talán?

Bármelyik program lehet az. A sysinternals csomagban van olyan program, ami az összes automatikusan induló programot kilistázza. Ha azokat elkezded szisztematikusan letiltogatni, előbb-utóbb megtalálod a kérdéses programot.

Esetleg még a Feladatütemezőt is megnézheted, hogy onnan mik indulnak a rendszerrel együtt.

2021. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

autoruns progit töltsd le az ms oldaláról, és nézd meg milyen folyamatok indulnak ell, ott keresd, és akkor tudni fogjuk mi az.

alapból nem kellene, de vannak gagyin megírt programok amiket így indítanak, és persze vírusok - malwarek is.

2021. dec. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Windows aktivátor. Már ha nem legálisan használod 😃
2021. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!