Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Néhány hete egyik napról a...

Néhány hete egyik napról a másikra internetezés közben rendszeresen kékhalál? lent több

Figyelt kérdés

valamivel a jelenség előtt akku csere történt a laptopon, de nem közvetlenül utána kezdte csinálni.


Netezés közben(facebook, streaming, youtube) megáll minden, megakad a hang és kék képernyő fogad

ha nem böngészek, netezek, soha nem történik meg.


Leállási kód: system threated exception not handled


hibajelenség: bcmwl63a.sys

ezt irja ki


az interneten nem találtam semmi használhatót


Letöltöttem a setup win thruster programot is, de nem nyitja meg, egyáltalán nem lehet futtatni sem.


fél éve volt a gép ujratelepítve, nem szeretném megint.

nem is értek hozzá. telepítő cd-m nincs meg.


segitséget szeretnék kérni hogyan oldhatnám meg a problémát szakemberek és szerviz bevonása nélkül.



2022. jan. 7. 20:28
 1/4 CspCsj ***** válasza:
100%

A hibajelenség Broadcom wifi illesztőprogram (driver) hibára utal, és ezt erősíti, hogy csak internetezés közben jelentkezik a probléma.


Elsőnek másik verziójú wifi drivert próbálnék. (újabbat vagy éppen régebbit a laptop/wifi-chip gyártójától)


Windows 10 a rendszer?

Mi a laptop pontos modellszáma?

2022. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, letöltöttem és telepítettem a hp oldaláról egy másik verziószámú wifi adapter drivert. Egyelőre nem jelentkezett, de időbe telik hogy kijelenthessem, hogy megoldódott a dolog.

Egyébként hp probook 650 G1

WINDOWS 10

2022. jan. 7. 23:46
 3/4 A kérdező kommentje:

Megjavult. Azóta nem történt kekhalál.

Koszi a ravezetést.

2022. jan. 11. 22:20
 4/4 CspCsj ***** válasza:

A lényeget te csináltad, én csak ötletet adtam...

Egyébként gratulálok, jól csináltad!

2022. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!