Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi telefonom képernyője...

Régi telefonom képernyője elromlott, vettem újat így hogy használjam a switchet?

Figyelt kérdés
Szeretném át tenni a régi telefonomról a dolgaimat az újra. Hogyan tudom ezt megtenni? Még a laptop sem enged belépni a régi telefonom képeibe amég nem oldom fel. Feloldani nem tudom, teljesen fekete, tönkre ment a képernyő.
2022. jan. 9. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizonyára vannak biztonsági mentéseid, minimum a fontosabb dolgokról. Ugye????

Ha meg nincsenek, akkor ez lesz a tanulópénz, hogy a fontos dolgokat legalább két helyen tároljuk. Főleg a családi képeket.


A telefonra visszatérve pedig: telefontól függően adb-vel sok mindent le lehet menteni. Meg hallottam még ilyen samsung-os programról is, azzal nincs tapasztalatom.

De ideális esetben (biztonsági okokból) az általam említett dolgok nem működnek, csak engedélyezés meg miegyéb után.


Ha mókoltál már a telóval (root, másik oprendszer), akkor talán tudunk segíteni. Ha nem, akkor irány a szervíz, képernyőcsere.

2022. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapos történet...
2022. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

GSM-be képernyőcsere nélkül nem tudnak adatot átvinni?


2 és valami egyszerű megoldást tudsz rá?😂

2022. jan. 9. 23:08
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyebkent telefonszámokra volt biztonsági mentés, sőt mintha nemrég másra is csináltam volna.

Mégis csak a képeim, zeneim egy része került a telefonra, szerintem azok amik az SD kártyán vannak.

2022. jan. 9. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:

"GSM-be képernyőcsere nélkül nem tudnak adatot átvinni?"

Azt tudják megpróbálni, amit fentebb írtam (#1). De ha nem noname kínai a telefonod vagy nem állítgattad, akkor nem fog nekik sem menni. Ha mégis, akkor szólj, mert érdekel mit használnak :)

2022. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Samsung volt. Rendben, köszi a választ. Ha sikerül bármi akkor leírom.
2022. jan. 9. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!