Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El lehet adni az xbox fiókom?

El lehet adni az xbox fiókom?

Figyelt kérdés
Szeretném eladni az xbox one s-emet de mivel nem tudok mit kezdeni a fiókommal így azt is vele együtt eladnám a vevőnek. Nem tudom hogy ez érhet e az embereknek valamit, mert a játékok mellett elég sok időt beleöltem és pl gta online ban 170+ szintű vagyok, vagy pl rdr 2 ben is van pár órám de még mások is vannak. Szóval inkább a játékok vagy a teljesítményem is bele számíthat az árba?

2022. jan. 15. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos egy lyukas vasat nem adnék fiókért, mert egyrészt a felhasználói feltételek szerint kifejezetten tilos a fiókkal való kereskedés, másrészről a régi tulaj kb bármikor vissza tudja szerezni arra hivatkozva hogy ellopták a fiókját, ha úgy szottyan kedve.
2022. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiókot eladni tilos, így nem. Bár vannak olyan marhák akik fizetnek érte.
2022. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, kb bármikor vissza szerezhető a fiók, illetve az nem annyira árképző, h mennyit játszottál benne.
2022. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint az előző hozzászólók is utaltak rá: nem adhatod el a fiókodat:

"Önnek nem áll jogában a jelen Feltételeket vagy a Szolgáltatások bármilyen használati jogát más számára engedményezni, átruházni vagy más módon eladni."

Forrás: Microsoft Szolgáltatási Szerződés ( [link] )

2022. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Láttam hogy vissza lehet tériteni digitálisan vett játékokat, ez hogyan lehetséges?
2022. jan. 15. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"A visszatérítések általában az alábbi feltételeknek megfelelő kérelmek esetén jelennek meg:

A vásárlás dátumától számított 14 napon belül elküldött kérelmek

A kérelmek olyan játékokra érvényesek, amelyekben nem halmoztál fel jelentős mennyiségű játékidőt"

2022. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És miért kéne visszaadniuk a pénzed? Hisz játszottál vele, szórakoztál. A 80.-as években a játékteremben se kaptad vissza a játékautomatába dobott pénzt, miután végeztél a játékkal.
2022. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!