Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Írtam egy önéletrajzot a Rich...

Erzsi mami kérdése:

Írtam egy önéletrajzot a Rich Text dokumentumba, és nem tudom csatolni, mert nem megfelelő a fájl. Csak a doc, docx, pdf, odt, svw, zip, xlsx és az ods jó. Hogyan írhatok ezekbe az izékbe??? Hogy aztán feltöltsem az álláshirdetésre válaszolva.

Figyelt kérdés

#fájl változtatása
2022. jan. 18. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnyitod wordben, mentés másként, a pdf-et válaszd ki.
2022. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Rendes szövegszerkesztővel - például a teljesen (nem próbaváltozat), legálisan (nem valamilyen gyanús kalózoldalról, hanem közvetlenül a fejlesztőktől) ingyenes, nyílt forrású (elérhető az a forráskód, amiben a programot írták, így van lehetőség a program felhasználó általi átellenőrizésére, módosítására) és multiplatform (több operációs rendszer - Windows, Linux, MacOSX - alól elérhető), magyarul tudó LibreOffice irodai programcsomag:

[link]

amiben a Writer nevű program felel a szövegszerkesztésért:

[link] termekbemutato/writer/

segítségével megnyitod a Rich Text (.rtf) formátumú dokumentumot és kiexportálhatod például PDF-be.


Vagy vannak online PDF-be konvertáló oldalak:

[link]

[link]

[link]

2022. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pelenkásfiú ***** válasza:

Gondolom, hogy WordPad-ben írtad.

Nyisd meg a fájlt, a menüből válaszd a mentés másként lehetőséget és a fájlnév alatt állítsd át doc, docx, vagy odt-re a formátumot!

2022. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Telepitsd a gépedre a Libreoffice-t, ingyenes és mindazt tudja, amit az MS Office! Tudja a Rich text formatot is.
2022. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!