Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy laptop vásárlásán gondolko...

Egy laptop vásárlásán gondolkodom. Sikerült is kiválasztani egyet. /adatai lejjebb/. Amire főként használnám: internetezés, esetleg tanulás. Játékokra semmiképp sem. Ami érdekelne: megfelel-e a gép arra amire használnám? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

ASUS X5DAF-SX042D


AMD Athlon Dual Core M320 (2,1 Ghz/800Mhz/1MB L2) procssszor

ATI HD 5145- 512 MB videokártya

500 GB HDD

3 GB RAM

Webkamera

6 cellás akku

kártyaolcasó

WIFI

DVD-író

2 év garancia

Ára: 159 900 ft


2010. szept. 9. 11:31
1 2
 1/14 Réti bubuzér ***** válasza:
Még sok is :)
2010. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia en 145000 vettem igaz Intel Pentium volt de 384-es videokartyaval,no webkamera es csak 1 GB ram valamint a hd is 160 GB.Ugyhogy arban nekem jonak tunik igaz az enyem HP volt es nem tudom jobb e a HP az Asus-nal?De a kerdesre valaszolva ezen vigan elfut barmilyen jatek es a Kaspersky virusirto is valamint letoltesekre is idealis.
2010. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm azs eddigi válaszokat!!

Én úgy tudom, hogy a HP is egy igen erős kategória, tehát én az ASUS mellé sorolnám.

2010. szept. 9. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.Kicsit elirtam a parametereket tehat 2GB a RAM mely meg bovitheot 4 GB-re es a HDD is 250GB.Ha mobilinternetet akarsz a telenor a legjobb ha nem akarsz torentezni elenkezo esetben a t-mobil, igaz ez csak sajat velemeny.
2010. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bar en nem vennek mobil gepbe Amd procit, azert ez a gep a leirt igenyeidnek maximalisan meg fog felelni.
2010. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem akarok torrentezn (mert nem akarok), a Telenor mobilinternet a legjobb? Korlátlan, ugye?
2010. szept. 9. 13:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia.Nincs korlatlan mobil internet!!! Csak vezetekes, ha korlatlant akarsz a legjobb valasztas a Digi ha korlatolt de nagy adatforgalom a telenor (dc++ nelkul mert azert lekorlatoz ha jol tudom.)

Itt a link [link]

Ez a legjobb mert azt modja niocs turforgalmazasi dij!!! hanem lekorlatoz es ez nagyon fontos es jo.

A masik ezt inkabb tajekoztatolag adom meg mert nem jo!!!!

[link]

Az ara jo lenne de van tulforgalmazasi dij!Ha adsz 3000 ft tobbet akkor nappal 15GB forgalom mig ejfeltol reggel 7-ig 30GB egy honapon keresztul azaz ezert a penzert olcso!

2010. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja es figyelj oda hogy a modemed legyen HSDPA/HSUPA ez nagyon fontos!
2010. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja es a digi ha jol tudom fele ennyibe kerul a legnagyobb sebesseg es az adatforgalmad korlatlan.Ha van egy lehetseg es nem kell hasznaljad a hazon kivul a gepet egyertelmune Digi.Ha peldaul a Balaton-nal is szeretnel udules kozben filmet letolteni egyertelmuen Telenor.DE ez csak sajat velemeny.
2010. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást!! Hasznosnak bizonyultál. :D
2010. szept. 9. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!