Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy tabletről...

Hogy lehet egy tabletről törölni a szükségtelen operációs rendszert?

Figyelt kérdés

Egy 5 éves Chuwi Vi10 tabletről van szó, amin gyárilag telepített Win.8.1 (normál asztali windows) és az Android 4.4 32GB-on osztozik.

Az Androidot szeretném törölni, hogy több hely legyen a windowsnak.

A tablet adatai:32GB eMMC tárhely, helyre állító partícíók is vannak.

Memória 2GB LPDDR3

CPU Intel Atom Z3736F 4 magos 64 bit 1,33-2,16Ghz

10,6" IPS kijelző, WiFi, Bluetooth 4.0

Csatlakozók: 2xUSB 2.0, micro USB, micro HDMI, 3,5 jack,

64GB microSD-vel bővíthető.

Le tudná valaki szájbarágósan írni, hogy csináljam?

Mielőtt kérdeznétek, hogy miért nem számítógépes fórumokra írok?

Próbáltam de sajnos választ nem kaptam.



2022. jan. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is lehet ezeknél, direkt van igy megoldva. Én bőviteném microSD-vel és azt is teljesen irhatóvá tenni és arra is mehetnek alkalmazások.
2022. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem 100%, de talán működik. Start menü, JOBB gomb, Lemezkezelés. Itt törlöd az Androidos partíciókat, ezután valahogy be lehet állítani, hogy az üres részt adja hozzá a C-hez, vagy talán előbb hozz létre új NTFS partíciót, és utána össze lehet vonni. Ezen kívül azt hiszem a rendszerindítást is módosítani kell: Gépház/Rendszer/Speciális rendszerbeállítások (új ablakban)/Speciális fül/Indítás és helyreállítás/Beállítások... gomb, ha ott lenne az Android valahol.
2022. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott, hogy ez Windows 8.1, ott a Gépház helyett a Vezérlőpultban keresd a rendszerbeállításokat, de emlékeim szerint a Start menü alatt ott van a Lemezkezelés.
2022. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!