Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért változnak egy személy...

Akitakarsz kérdése:

Miért változnak egy személy képei Instagramon?

Figyelt kérdés

Elmagyarázom.

Észrevettem hogy egy ismerősöm fotói néha eltűnnek és néha visszajönnek, valamikor mindegyik valamikor csak pár. Viszont ha visszajönnek a képek akkor azt nem úgy jelzi mintha új lenne hanem az eredeti dátummal.

Szóval hogy ez most valami hiba nálam vagy ő leveszi és felrakja a képeket rendszeresen? ( Hetente ez párszor megtörténik)

Mindenesetre az utóbbit nagyon nem értem hogy mire jó 😆



2022. ápr. 11. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
pedig ő veszi le és rakja ki ismét.
2022. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ezt vajon miért csinálja valaki? xd

Nem mintha olyan életbevágó lenne ez a kérdés de most valamiért nagyon kíváncsi lettem erre 😀

2022. ápr. 11. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet bugos.


Korábban facebookon is előfordult, hogy egy-egy illetőnek néha el-eltűnt a profilképe (lletve volt, akinek mutatta, de volt akinek nem)

2022. ápr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Évről évre öregebbnek látszik a képeken..
2022. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Archiválja a képeket, majd újra láthatóvá teszi őket.

(Archiváláskor a képeket senki nem látja rajta kívül, kívülálló számára úgy néz ki, mintha letörölte volna őket, de igazából nem.)


Onnan tudhatod, hogy archiválta a képeket, nem pedig véglegesen letörölte, hogy amikor visszakerül a kép, akkor az eredeti dátum szerepel ott. Ha letörölte volna és újra feltölti a képet, mindenképp új dátum szerepelne nála.


Azt viszont nem tudom, hogy miért jó neki, hogy váltogatja a képeit. Talán csak nem tudja eldönteni, hogy melyik maradjon fent. 😄

2022. ápr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!