Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ellopták a steam fiókomat és...

Ellopták a steam fiókomat és nagyon szeretném visszakapni! (csak mert kell egy kérdőjel: ?)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos az történt, hogy ellopták a steam fiókomat. Megváltoztatták a jelszót is és az email címet is. Próbáltam utána nézni, hogy ilyenkor mit lehet tenni, és minden amit eddig találtam az arra alapoz, hogy elvileg a steam-nek kellett volna küldenie egy emailt, hogy valami változtatás történt a fiókon, így elkezdtem keresni mindenhol, de egyik email címemen sem találtam egy steam-től érkezett emailt sem! Így már nem tudom mitévő legyek. Csak az új nevét tudom illetve hogy egy orosz email címen van a fiók, és azt hogy nagyon tollja a cs:go-t. Ha valaki esetleg tudna segíteni vagy tanácsot adni azt nagyon megköszönném!

2022. ápr. 29. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Legkozelebb ne tolts le csalasokat, es ne add meg meg a jelszavad gyanus skin oldalakon.

Mert azt ugye elfelejtetted odairni hogy loptak el.

Mellesleg a Steam support tud segiteni visszaszerezni.

2022. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az e-mailektől nyugodtan tekints el, a visszaszerzéséhez szükséges link a leírásban.

2022. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shaddark ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy idegen gépről beléphessenek oda, vagy az authentikátorral kell engedélyezned, vagy az email címben szereplő számot kell beírnod.

Tehát vagy az email fiókodra is rálát valaki, vagy aki megígérte hogy felvisz goldba (vagy nem tudom milyen rangok vannak a játékodban) pár-ezerért, esetleg pusziért, nyúlta le.

Utóbbi eset a valószínű. ha mégsem akkor az email fiókodon is változtass jelszót. És kapcsold be a másodlagos azonosítást. Az emailen és a steamon is.

2022. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán egy kétes oldalon használta ugyan azt az email-jelszó kombót, ahonnan kiszivárgott, bepróbálkoztak és bejött. A legtöbb fióklopás így történik.
2022. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valszeg a ruszkik most simán bottal farmolnak vele ládákat / skineket.
2022. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam a supportnak és visszakaptam köszi a segítséget!
2022. máj. 17. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!