Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki mit vár az új F1 2022es...

Ki mit vár az új F1 2022es játéktól?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy pc vagy konzol de miaz ami szerintetek kell bele hogy még realisztikusabb legyen

2022. máj. 18. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Hogy Lajos ne tudjon futamot nyerni.
2022. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék nem rinyàlàst hogy lajoska maxocska meg leclercecske ne nyerjen
2022. máj. 18. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Akkor fogalmazd meg úgy, hogy kizárólag technikai szempontok érdekelnek.
2022. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%
Ne legyen annyire fos mint a 21
2022. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehessen benne köpködni
2022. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a lebonyolítása valósághűbb legyen. Például ha Monacóban esik az eső, akkor egy órát kelljen várni a futam kezdetéig.
2022. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# nee láttam róla mémeket XDDDD
2022. máj. 30. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Fantasztikus élmény volt. :D Rákészülök, hogy végre látok egy izgalmas, fordulatokban gazdag esős Monacói futamot, erre egy órán át hallgathatom a beszámolót az utóbbi 50 év legizgalmasabb eseményeiről, miközben 46-szor megmutatták, hogy hogy esik az eső. Oké, oké, de ez kicsit altató. :D

Aztán amikor már lenne egy kis remény, hogy látunk valamit, a legizgalmasabb, hogy a Ferrari hogyan bénázza el az éppen aktuális stratégiát.

Bár ami igaz, az igaz, az Alonso-vonatot kiadhatnák a játékhoz DLC-ben. :D

Aztán a futam után megnéztem volna az F2 ismétlését (az eredeti futamot lekéstem), de az M4 szenzációs szervezésének köszönhetően erre ma estig kellett várnom. Pedig az valamivel izgalmasabb volt, még akkor is, ha az "csak másodosztály".

2022. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csodát.
2022. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!