Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Másnál is hülyül a gmail?...

Másnál is hülyül a gmail? Törlök egy levelet, eltűnik, aztán később újra megjelenik, mintha nem töröltem (ugyanaz az időpont, olvasatlanul, akkor is, ha megnyitottam).

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pedig tárhely bővitést ajánlott, sok pénzért! Ez is spam, pedig a "hivatalos" címről érkezett.
2022. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor szokott újra megjelenni, ha a másik fél ugyanarra a levélre válaszol, te meg még nem mentél rá a végleges törlésre/nem telt el azt hiszem 30 nap, ami után véglegesen törlődik minden a kukából. Pl. egyszer leveleztem egy tanárommal, kitöröltem, de visszajött, mert ő később hozzáírt még valamit az eredeti levelezésünkhöz. Én így tudom ezt elképzelni.A másik lehetséges opció az, hogy esetleg véletlen az archiválásra mész rá törlés helyett (főleg, ha telefonon vagy), és ott ugyanez áll. Nekem személy szerint semmi ilyen problémám nincs.
2022. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyámmal való levelezés, ami majd' egy hónapja volt, kis semmitmondó levél, nem olyan, amibe belejavít az ember, már négyszer visszajött. A reggel vagy a napokkal ezelőtt törölt Aliexpresses leveleket is többször látom viszont. Szinte mindent egy-kétszer vagy többször látok visszatérni olvasatlanul, azt is amit már megnyitottam! Nálam naponta játszódik ez el, legjobb esetben kétnaponta, bár erre ritkán van példa.
2022. jún. 21. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha telefonon törlöd, és használod pl. gépen is, lehet, hogy valami szinkronizációs probléma. Frissítsd az alkalmazást, és lépj ki mindenhonnan, ahol bejelentkezve lehetsz. Kitörölsz mindent, ami nem kell, ÉS! a kukából is véglegesen törlöd. Ezután a telefont újraindítod (ha azon is használod), majd újra bejelentkezel, és szinkronizálsz. Angolul keress rá, ilyen szinkronizáció problémát írtak több eszköz használata esetén.
2022. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!