Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy közös e-mail címünk,eg...

Van egy közös e-mail címünk,egy tanfolyamról,amit nekem bekellet fejeznem. Hogy tudom magam törölni belőlle?

Figyelt kérdés

Gmail-os.

Szóval nem csak simán kilépni szeretnék,hanem törölni magam.

Nem csoportos cím,hanem aki akart belépett aztán küldözgettük egymásnak a tanfolyamos dolgokat.



2022. máj. 23. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Mi van?
2022. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Mivel ilyen nincs. Oké, hogy közösen hoztátok létre, de meg kellett adni egy nevet. Azon a néven fut az egész.
2022. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Vagy várjál... te azt akarod elérni, hogy ne kapj több levelet onnan? Akkor mondd meg a többieknek, hogy a te címedre ne küldjenek többet.
2022. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem 1 Google-fiókot használnak közösen.

Akkor az eszközről kell azt eltávolítani.

2022. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4. akkor ha én törlöm az eszközömröl,akkor a többieknek megmarad?
2022. máj. 24. 00:12
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem. Az a baj, hogy kilépés után ott marad a listában vagy mit szeretnél pontosan megoldani?
2022. máj. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Na most akkor ezt bontsuk ketté:

- Az -e a helyzet, hogy kaptatok egy "xytanfolyam@gmail.com" címet, amelynek a jelszavát mindenki tudja, telefonjában mindenki hozzáadta a fiókot, tudja nézni a leveleket

vagy

- Ezen csoportos címről megy a többi e-mail címre is a küldés (például a tiedre is)...

Első esetben: ha nem lépsz be többet/törlöd a tanfolyami fiókot, nem kapsz leveleket.

Második esetben (ha a tanfolyami címről történik a küldés a saját e-mail címedre): belépsz a tanfolyami e-mail címre és a névjegyek közül törlöd magadat.

Ha továbbra is érkeznek a személyes címedre levelek, akkor (a személyes címeden) szűrőt hozol létre, amely hatására a kukába mennek az onnan érkező levelek.

Egyébként gyanítom az az eset áll fenn, hogy közös fiók van, amelynek jelszavát mindenki ismeri, ebben az esetben csak azt kelltenned hogy többet nem lépsz be, vagy (a telefonodról) törlöd a fiókot, csak nehogy magát a Gmail fiókot akard törölni, csak a saját eszközödről töröld.

Ha nem értesz a törlési módhoz, akkor kérd más segítségét. Ha magát a fiókot törlöd, az probléma, mert megszűnik, ha a saját eszközödről törlöd (például Gmail alkalmazásból, levelező alkalmazásból), ezt kellene tenni.

Egyébként sose tudhatod, hogy a küldözgetett anyagok a későbbiekben mire lesznek jók esetlegesen, ha hasonlóval szeretnél foglalkozni.

2022. máj. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Én nem akarok gonoszkodni, mert ki tudja, hány éves a kérdező, és ha mondjuk 40+, akkor azért érthető, ha nem tudja készség szinten kezelni a számítástechnikai eszközöket.

De ha ez alatti, akkor azért ez a kérdés sokat elmond arról, hogy rendszerszintű problémák vannak a digitális műveltség terén. Aztán lehet szövegelni arról, hogy digitális nemzedék, meg hogy már készség szinten használják a technikai eszközöket... a nagy fenét. Mobiltelefonnal a kezükben születnek, de ennek ellenére 90%-uk alapvető dolgokat nem tud.

2022. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 kovpet ***** válasza:

"és ha mondjuk 40+, akkor azért érthető, ha nem tudja készség szinten kezelni a számítástechnikai eszközöket"


40+? OMG :)

2022. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Lényegtelen a korom a kérdés szempontjából.

Lehetek 40+,50+...

De akár 20körüli tanyasi parasztlegény is.


Digitális nemzedék:egy frászt attol,hogy kütyü van nálam nem jelenti,hogy programozó vagyok.


Rendszerszintű problémák,igen:elég hiányos volt az informatika oktatásom,munkáim során pedig nemkellet használnom. Nem is foglalkoztam vele különösebben.

2022. máj. 24. 13:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!