Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Drive videó feltöltés.?

Drive videó feltöltés.?

Figyelt kérdés
Van egy pár (kb. 10db) letöltött film a telefonomon, és sok tárhelyet foglalnak. Nem szeretném végleg letörölni, mert lehet, hogy kesőbb még újra szeretném majd nézni, és akkor meg mégegyszer le kellene tölteni. Megpróbáltam feltölteni a Google Drive-ba (telefonról), kettőt sikerült is, viszont a többit nem tudtam. Hogyan lehetne ezt megoldani?

2022. máj. 25. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

"letöltött film"

Amik - feltételezem - szerzői jog által védettek és a Google - a felhasználási feltételei illetve a feltöltendő tartalmak automatikus átvizsgálása miatt - nem engedi meg a videók feltöltését. Amit meg "megengedett", azt azért tette, mert még nincs benne a fel nem tölthető tartalmakat tartalmazó adatbázisukban - de ami késik, nem múlik, szóval esély van rá, hogy letörlik onnan.


Két dolgot tehetsz:

1. Letöltöd a videókat a saját gépedre - ha van - a telefonodról.

2. Titkosítottan töltöd fel a videókat - ehhez eszközök:

[link] - ez csak a fájl tartalmát titkosítja a titkosított nevet neked kell megadnod

vagy

[link] - ez röptében titkosítja a titkosított mappába feltöltött állományok nevét és tartalmát és tölti fel a felhőtárhelyre

2022. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" viszont a többit nem tudtam."

És nem volt semmiféle hibaüzenet, egyszerűen csak nem tudtad. Mindig így megy ez...

2022. máj. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Nem volt, csak egyszerűen eltűnt és kiírta, hogy a mappa üres.
2022. máj. 26. 07:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!