Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A minap az instagramomat...

Kérdező_11 kérdése:

A minap az instagramomat ,,átmenetileg zároltak,, Korábban sosem történt ilyen. És egy baj van hogy ez az instagramom citromaillal készült?

Figyelt kérdés

…de sajnos nem használtam így ez már nem tud több e-mailt fogadni,

pedig erre küldik a biztonsági kódot :( más lehetőséget pedig nem mutat csak a citromailt:(

Valaki esetleg járt már hasonlóan?


2022. jún. 15. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én régebben jártam hasonlóan, amiből az lett, hogy felfüggesztették, de ez abban az időben volt, amikor, mint másodlagos üzenőeszköz használtam azt az instagram-ot, most már nincs.


Viszont kérdező, ne aggódj emiatt, talán megoldható, próbálj meg újraregisztrálni a citromail-t, ugyanarra a címre. Nemtudom működni fog e, de értelemszerűen, ha az instagram célzott helyre küldi, akkor ha a célzott hely létezik, oda fogja küldeni.

2022. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telszámot nem adtál meg?
2022. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sikerült belepni? Ugyanígy vagyok most én is. Ellenőrző kódot kér, amit a Citromailre küld, de az nem érkezik meg.
2022. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!