Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » TV-n rögzített felvétel...

TV-n rögzített felvétel lejátszására létezik lehetőség?

Figyelt kérdés
Bedugtam egy pendriveot a szolgáltató által adott boxba, és megnyomtam a felvétel gombot. Felvettem az általam rögzíteni kívánt sorozatot, viszont amikor a gépembe bedugtam a pendriveot, egy halom file volt, melyek közül egyiket sem tudtam lejátszani. .TRP fájlok voltak a legnagyobb mérettel rendelkezőek, vélhetőleg ezek tartalmazzák a felvételeket, viszont online converterek segítségével sem sikerült megtekinthetővé tennem a felvételeket. Van erre bármi lehetőség, hogy a rögzített felvételeket megtekinthessem?

2022. jún. 19. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

VLC-vel próbáltad?

Ha azzal sem megy, akkor lehet, hogy valami olyan formátum, amit csak a dekóder tud olvasni.

2022. jún. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van.

A szolgáltató által adott boxon.

2022. jún. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Direkt le vannak kódolva hogy csak azon tudd nézni amin felvetted.
2022. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A boxok a kódolt (fizetős) csatornákat kódolva veszik fel, a lejátszás csak azzal az eszközzel lehetséges ami felvette és az is csak addig, amíg él az előfizetés az adott csatornára. Csak kódolatlan (ingyenes, szabadon fogható) csatornát rögzítenek kódolatlanul, amit bármilyen eszköz korlátlanul le tud játszani. Az okostévék ennél is rosszabbak, mert azok a kódolatlan adást is lekódolják. Szemét egy dolog, hiszen magáncélra jogod van a tévéadást rögzíteni, ebben a jogodban korlátoznak. 40 éve létezik a VHS amivel fel lehet venni az adást. A kazettát is elvittük egymáshoz együtt megnézni, senkinek nem volt kifogása ellene, még ha nem is teljesen szabályos. Most meg a fizető ügyfeleket szívatják.
2022. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor marad a boxon való visszanézés.
2022. jún. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!