Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kék halált kapott a laptopom!?...

Kék halált kapott a laptopom!?! Help! (SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION)(Windows 10) A többi lent.

Figyelt kérdés
Natehát a következő: laptopomra felakartam rakni egy régi eredeti CD-s játékot amit mint kiderült nem kellett volna, mert pár percre rá mire beraktam a cd t, kék halált kapott és újraindult. Próbálkoztam már mindennel, de semmi se vált be. Valaki tudna segíteni Pls mert így kb 10 percenként kapom a kék halált? :(

2022. jún. 21. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel se lett telepítve? Már a telepítőtől kék halált kapott? Már a kivett cd esetében is halott a windows? Én nem vacakolnék vele, újraraknám a windowst.
2022. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állítsd alaphelyzetbe a Windowst.
2022. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy már be sem bootól? Akkor viszont format C:
2022. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Annyit csináltam, hogy beraktam a cd t, utána kiírta hogy mit szeretnék csinálni a játékkal, rányomtam a setup.exe-re, semmi nem jelent meg (telepítő vagy valami) és utána rá pár másodpercre kék halált kapott a gép. Utána kivettem a cd t és azóta is kék halált kap a laptop a cd nélkül is.
2022. jún. 21. 11:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Más valami ötlet, valaki?
2022. jún. 21. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Ezzel már nem tudsz mást csinálni, csak újratelepíteni
2022. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!