Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok bejelentkezni/...

Miért nem tudok bejelentkezni/beregisztrálni az EDF démász Online mérőóra állás "oldalra? Már írtam az ügyfélszolgálatnak is,de eddig sajnos semmi válasz...

Figyelt kérdés

Magyarul,hogy jobban értsétek,a regisztrációt úgy "értem",hogy nem enged egyszerűen,amúgy nagymamám nevén van a villanyszámla,neki ugye nincs e-mail címe,régebben sem volt,mégis percek alatt be tudtam mondani a "mérőállást",pofon egyszerű volt,begépeltem mind a kettő mérőóra állást,és már kész is volt...Ugye minden hónap 1.-jén kell...Ezzel nincs is gond,csak azzal,hogy miért nem enged regisztrálni+bejelentkezni?


Most itt mobilról tudom csak bemondani,ami bevallom őszintén nem a "legjobb",mert nem lehet eléggé kivenni,hogy mennyit kell fizetnünk...


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gyors és segítőkész válaszát :) <3


Amúgy próbálkoztam g-mail-es e-mail címekkel+jelszavakkal,semmi...Szóval hihetetlen...:(



#bejelentkezés #regisztrálás #e-mail cím #EDF DÉMÁSZ #Online bejelentés #jelszavak+ gyors segítség+telefon/ügyfélszolgálat
2022. júl. 5. 12:56
 1/3 Argloss ***** válasza:

Nem derül ki, hogy hol szeretnél regisztrálni és az sem, hogy mi a hibaüzenet.


Elvileg ez az NVM legújabb felülete:

[link]


Viszont van egy ilyen is:

[link]

2022. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

EDF DÉMÁSZ már nincs. A francia EDF International S.A.S.-től az Első Nemzeti Közműszolgáltató Zrt. felvásárolta azt:

[link]


Argloss #1-es hozzászólásában említett MVM Next felületén lehet regisztrálni:

[link]

és ott beléphetsz az MVM felületére,

[link]

vagy van mobilalkalmazásuk is:

[link]

a regisztrált adatokkal használható az is

2022. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :) <3
2022. júl. 6. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!