Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Apple Watch SE GPS +...

Az Apple Watch SE GPS + Cellular (2021) -es óra használható multisim nélkül is? Ha igen akkor lemondanám a havi multisimet a szolgáltatómnál, főleg hogy mostanában egyáltalán nem is használom az órát.

Figyelt kérdés

#Apple #Apple Watch #Apple Watch SE GPS + Cellular (2021)
2022. júl. 27. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, használható nélküle is. (Ismerősöm is e-sim-es Watchot használ, de nincs hozzárendelve sim.)


Egyébként én egy ilyen óra vásárlásán gondolkodom, attól eltekintve, hogy te nem használod, szerinted megéri még idén SE-t vásárolni? Nálad volt valami hibája (gondolok itt lefagyásra, lassulásra).

És miért nem használod? Én is attól tartok, hogy megvenném, mert futáshoz jól jönne, de pár hónap múlva a fiók mélyén végezné.

2022. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Én amúgy teljes mértékben imádom, semmi probléma nem volt vele soha. Se lefagyás, se lassulás. Igazából én edzés mellé vettem leginkább, viszont jelenleg szüneteltetem az edzést így picit háttérbe szorult az óra, így meg nem érzem nagy szükségét hogy havonta fizessem főleg, ha anélkül is tudom használni.

Összességében én amúgy bátran ajánlom.

2022. júl. 27. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Na bocsánat, hogy tovább offolom a kérdést, de egyébként az e-sim nyújtotta előnyöket kihasználtad? Én is ilyet akartam először, de aztán belegondoltam, hogy kb. évente párszor jönne talán jól. Edzéshez zenét le lehet tölteni Spotify appon belül offline hallgatáshoz is, ha meg hívni akarnak futás közben, akkor így jártak, nem fognak tudni :)

Ahová tényleg praktikus lenne, az a strand, mert akkor nem kell se kp-t vinnem magammal, se telefont, így meg nem kell azon aggódni, hogy mikor lopják ki a "lélektani széfből" a cuccaimat. Csak az a helyzet, hogy idén eddig 1x voltam strandon, szóval lehet nem lenne megtérülő befektetés :D

2022. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én telefonálás céljára őszintén kb csak vezetés közben használtam, de a kocsiban meg amúgy is ott a fejegység amin ott a bluetooth kihangosító így ezért sincs sok értelme nálam. Fizetni pedig én mindig a telefonról szoktam.
2022. júl. 27. 15:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Ami meg nálam negatív például, amikor otthon felejtettem az órát és valaki hívott akkor otthon csörgött az óra is a párom meg aki éjszakás volt felkelt rá.
2022. júl. 27. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja én is telefonnal fizetek általában, de ahhoz órán sem kell internet, megy e-sim nélkül is. Talán mintha valami olyasmi megkötés lenne, hogy 10 fizetés után valamilyen módon online állapotba kell kerülnie, hogy újból lehessen vele fizetni, de ebben nem vagyok biztos. (Meg amúgy is, 10 fizetés elég sok, és azért nem jellemző, hogy az ember órákig ne kerülne vissza a telefonja közelébe, vagy valami wifi hatósugarába.)
2022. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!