Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Instagramon ha valaki letiltot...

Instagramon ha valaki letiltotta a fiókomat, és létrehozok egy másik fiókot, akkor az a fiók is le van tiltva (csak mert nem találom a fiókját az új fiókommal)?

Figyelt kérdés
Van erre valami megoldás? Vagy ha bármilyen új fiókot létrehozok, azzal is ugyanez lesz? Vagy csak akkor látnám a fiókját ha felold (ami esélytelen) vagy ha más hoz létre új fiókot és arról követem be? Hogy van ez?

2022. júl. 28. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha új fiókot csinálsz mégis mi alapján tudná hogy te vagy?
2022. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tiltásnál ha jól tudom van egy olyan opció, hogy "xy és az általa létrehozott fiókok tiltása". Ezért gondoltam ezt.

De ha nincs igazam, akkor meg miért nem látom a fiókját?

2022. júl. 28. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Azért nem láttod a másik fiokoddal mert azt az opciót választotta. Más ip-ről vagy eszközön csinálj újat ha szeretnéd látni a fiókját másik accountokkal
2022. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerintem ugyanazzal az emaillel vagy telefonszámmal regisztráltál újat. Próbáld meg másik emaillal.
2022. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!