Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gaming pc mellé nem lenne e...

Gaming pc mellé nem lenne e macerás egy macbookot tartani? Mármint úgy hogy szeretnék egy laptopot (lehetőleg alsó-közép ár kategóriában) amin tudok rendesen vágni mert a gaming pc nem pont arra lett tervezve (és az enyém annyira nem is erős) szóval:

Figyelt kérdés
Ha windows mellé a Ios-t vennék és mondjuk a pc-n gyártanám a videókat a macbookon meg megvágnám őket és feltölteném őket, hogy ez megoldható lenne e szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. aug. 1. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
De, az lenne. Amellett, hogy pénzkidobás..
2022. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Alsó-közép árkategóriában macbookból max olyat kapsz ami donornak jó esetleg.
2022. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Valahol itt kezdődik az a kategória, amivel már vágni lehet:

[link]

2022. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

"amin tudok rendesen vágni mert a gaming pc nem pont arra lett tervezve"


Gamer PC-n simán lehet vágni ( videót meg hangot, répát meg karalábét valóban jobb a macbookon). Mit szeretnél vágni és milyen gamer PC-d van ?

2022. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

Minden mac-es kérdésnél van egy hülye aki bekommenteli, hogy pénzkidobás. Aztán a 800 ezres gémer laptop az mi ha nem pénzkidobás? Az az igazi pénzkidobás, mert az tényleg semmire sem jó! Játéknál melegszik, hozdozni nagy, dolgozni sok, akksi gyenge, stb.


Kérdező nálam is így van, van egy win-es gépem játszani, meg van egy mac dolgozi. Teljesen jó felállás. És miért nem lenne megoldható a dolog? Minden program megvan már winre és macre is. Meg is tudod osztani egymás között az anyagokat, vagy veszel egy nast.

2022. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

"Minden mac-es kérdésnél van egy hülye aki bekommenteli, hogy pénzkidobás."


Az Apple cuccokkal lehet tripperelni a hatereket, ez van. Viszont jelen esetben adott egy hardver ami egy mai közepes hardver esetén messze erősebb és jobb a célfeladatra, mint a mellé vásárolni kívánt másik hardver ( ami jelen esetben egy macbook ). Akkor minek venne mellé még egy eszközt?


Ha olyan dolgokra használ amit nevezzünk munkára, pénzt keres vele és szükséges az Apple ökoszisztéma hozzá akkor nyilván nem hülyeség erre is költeni ( főleg hogy azokon meg játszani nem lehet ). A kérdésből ez nem derül ki, legalábbis én nem látok erre utaló nyomot.


Ami elérhető használtan az s@pka szar a Macből is, linkeltek egy M1-es Airt 4 kilóért, aminek ha felét elveri a PCre akkor... szóval érted, ez így tényléeg pénzkidobás.

2022. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Minden mac-es kérdésnél van egy hülye aki bekommenteli, hogy pénzkidobás."


Én nem állítom hogy az.


Az hogyha vesz valami outdated 8 éves macbookot, "lehetőleg alsó-közép ár kategóriában" ahogy írta, hogy videót vágjon, na az pénzkidobás.

2022. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor régebbi macbook pro-t vagy régebbi macbookokat felejtsek el mert pénzkidobás lenne? Mindenképpen szeretnék a szgépem mellé egy laptopot amin ha épp nem is vagyok otthon akkor tudjak vágni de nem ez a legfontosabb indok. Ha nem is lenne megoldható a macbook a windows gépem mellé, akkor milyen laptopot ajánlotok amivel tudok vágni és “elvagyok” vele?
2022. aug. 1. 22:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden megoldható, a kérdés mennyit akarsz rászánni. Ha mindenképp szükséges egy hordozható eszköz akkor már más a felállás, akkor már játszik a Macbook is - az ártól függően.
2022. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom esetleg a használt, megkímélt állapotú macbookok játszanak e? Eddig ezeket néztem… a pénz az kb olyan max 150-200 ezer körül lenne tudom nem sok, sőt még lehet kevés is
2022. aug. 1. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!