Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Gamer billentyűzetet...

Milyen Gamer billentyűzetet és egeret vegyek?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy SPC Gear GK630K Tournament HU Kailh Brown RGB billentyűzetet illetve egy Natec Genesis KRYPTON 770 egeret.

Tudom lehet olcsóbban is szerezni, de talán ezeket nem kell fél évente cserélni. Ha van esetleg egy másik billentyűzet ami érdekelne akkor bátran oszd meg velem.

Elvárások:

Billenytűzet:

Lehetőleg Brown swich-es legyen

legyen RGB-vel ellátva (nem kell brutál dolgokra gondolni)

Ne kopjon hamar le a gombokról a betű, szám, egyéb...

Ne legyen brutál méretű

Ne menjen tönkre hamar, de ez szinte mindenkinél elvárás


Egér:

Legyen rajta egy kis RGB

Legyen ellátva jó minőségű érzékelővel

Ne legyen hangos a gombnyomás


Árban a kettőre együtt 35-40eFt-ot szánok.


Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvastad, illetve ha találsz az elvárásaimnak megfelelő egeret, illetve billentyűzetet akkor kérlek oszd meg velem.


Előre is köszönöm a kedves válaszokat!



2022. aug. 10. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért értelmes billentyűzetet sem kapsz, nemhogy egeret mellé..
2022. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Logitech G502-m van 4 éve, semmi baja, tudom ajánlani. 18K volt.

Billentyűzetnek pedig egy olcsó mechanikus billentyűzetem van 2 év fél éve. Ez egy Spirit of Gamer Xpert K500, amit már tudtommal nem árulnak. Brown switch-es, volt 15K annó és ennyiért meg is éri, olcsóbban talán nem is kapsz mechanikus billentyűzetet, de nem is szabad várni tőle Cherry MX és Logitech minőséget. Nem, nincs semmi baja, tökéletesen működik és nem is kopik le róla semmi, de full műanyag az egész és nem is olyan merev, mint egy jó minőségű. Egy jó mechanikus billentyűzetnek az ára annyi, mint amit te a kettőre szánsz.

2022. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm!
2022. aug. 12. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!