Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ellopták a Steam fiókom, hogy...

Ellopták a Steam fiókom, hogy szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
Feltörték a Freemail-em és átállították a Steam-re regelt emailem valami .ru végű email címre így nem tudok belépni. Segítséghez be kellene lépnem, de nem tudok. Van a seamnek Email címe amire válaszolnak és tudnak segíteni?
2022. aug. 11. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem férsz hozzá ahhoz az email fiókodhoz amivel REGISZTRÁLTÁL a Steam-re, akkor búcsút inthetsz a fiókodnak. Be tudsz lépni a freemail fiókodba, amivel regisztráltál a Steamre? Mert akkor: [link]

Egyébként nem törték fel, hanem ellopták az adataidat amikor valami kamu skin stb. gambling oldalra beregisztráltál a Steam adataiddal.

Ilyenkor az első dolog a Steam fiók ellopása után az email fiókból való kizárás.

Ugyanis ha kizárnak az email fiókodból (is) akkor gyakorlatilag lehetetlen visszaállítani a Steam fiókot.

2022. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Úgy kezdődött az egész, hogy volt reggelre egy levél a fiókomban, hogy feltörték az emailem, gépemről lementettek minden adatot, megfigyelnek stb és elküldik az ismerősöknek ha nem fizetek bitconban nekik 500 dollárt, utána visszadnak mindent. Epic fiókom is ellopták, mivel email változtatást kértek itt is, de ezt már sikerült visszaszereznem.

Be tudok lépni a freemailre amire volt regelve a steam. De mikor be akartam lépni steamre azt írta, nincs ilyen cím regisztrálva. Kaptam is egy mailt, hogy megváltozott valami ****@***m.ru emailre.

2022. aug. 11. 11:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Facebook-ra is kértek jelszó visszaállítást, de addig már sikerült megváltoztatni a freemail jelszómat, így ezt nem tudták ellopni. Az eseménynaplóban most is látom, hogy próbálkoznak belépni mindig más ország ip-jével. pl. ma 10:37 userEvent.account_client_disabled 185.156.232.40 Olaszország
2022. aug. 11. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utána tegyél rá egy authenticatort, telora le tudod tölteni és többet enm tudják ellopni.
2022. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

Fizetni semmiképp se fizess, ezt táplálja ezeket a rohadékokat.


Amúgy ha van dobozos CD kulcsos játékod, amit a Steam -en aktiváltál, akkor van legegyszerűbb dolgod.


De Online vásárlásnál tudod igazolni megad ha küldesz bizonyítékot a tranzakciókról, amit csak te láthatsz. Vedd fel velük a kapcsolatot és majd megmondják.

2022. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Használom már az Authenticatort. Nem fogok fizetni. Am a pc-n lévő cuccokhoz szerintem nem fértek hozzá, gondolom valami sablon kamu szöveg. Volt mentve több email is a gépen de oda nem léptek be csak ezt az 1 emailt törték fel. De ahogy néztem, sok a panasz a Freemail-es fiókokra, hogy feltörik őket.
2022. aug. 11. 12:30
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem is értem sokan miért ragaszodnak annyira ahhoz a gagyi freemail -hez.

Egyetlen előnye van a gmail -hez gépes a .hu domén, de azt meg ki nem sz*rja le? A többi csak hátrány. Egy megbízhatatlan bughalmaz semmi más. A gamil -nél nincs jobb jelenleg. Persze ott ott érdemes beállítani a kétlépcsős azonosítást.

2022. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon régi fiók már, talán 5.es voltam mikor számtech órán csinálni kellett, akkor még Gmail nem volt. Most már én is a fontosabb dolgokat Gmailre regelem. Egyébként sok év alatt ez az első eset, hogy gondom lett a freemaillel. Illetve én is hibás vagyok, mert ha már korábban megcsinálom a 2 lépcsős bejelentkezést, akkor most ez nincs. :/
2022. aug. 12. 11:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehát utólag ugye könnyebb.
2022. aug. 12. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!