Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség az adott...

Mi a különbség az adott kijelző panelek között és melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy azt IPS panelek azok a feketéket hátulról megvilágítják így a feketék nem lesznek annyira feleték azonban egy IPS kijelző lehet jobb is mint pl egy Oled vagy egy Qled. Ezt a jelenséget mobiltelefonok esetén kevésbé megtalálni de pl az LG UltraGear 32GP850-B

Sokkal szebb a képe mint bármelyik Oled készülékemnek még a 4k oled Tv-met is lepipálja.

Viszont az Ipadom Mini Led kijelzőjénél nem jobb.

Gondolom, hogy egy ilyen LG monitoroból milyen lenne a 4K.


A VA panelekről azt halottam, hogy a feketék helyén kicsit kékes árnyalatúak. Sajnos még nem volt hozzá szerencsém.

Na de a többi panem milyen?

MVA, TN, PLS, LCD, LED, QLED, AMWA, TFT, CRT, ADS és még tudtommal létezik 1-2 panel


Nekem az előző monitorom is valami sík 144Hz Full HD monitor volt ugyanúgy LG.

Arra emlékszem, hogy 21.5 colos volt. Nekem picit kicsit volt. A feketéket persze ugyanúgy nem jelenítette meg. De ez szemrontóbb is volt elég rossz volt a betekintési szöge és a fényerő beállításai sem voltak a legjobbak.

Csak a magas Hz és a olcsó ár miatt vettem meg 49 ezer forint volt. Na az nem tudom mi volt.



2022. aug. 16. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz:

[link]

2022. aug. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!