Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telekom egyenleg feltöltés...

Telekom egyenleg feltöltés hogyan működik pontosan? A további információkat,lent találjátok.(Linkeltem)

Figyelt kérdés

[link]


Szóval az a baj,hogy még nem csináltam ilyet,és nem is nagyon "értek hozzá",hogyan lehetne feltölteni 1500 Ft-ot a telefonomra?


Sajnos beteg vagyok,ezért szeretném Online elintézni.


Valakit,ha szépen megkérek,akkor le tudná írni nekem pontosan(lépésenként)?

Nem akarok valamit félre "nyomni",mint említettem...


Nekem SMS-ben tűnik a "legkönnyebbnek"


Vagy nem tudom,hogy ti hogyan szoktátok.


Kérlek szépen titeket,hogy segítsetek,nagyon szépen köszönöm a segítőkész válaszokat,megy majd a zöld pipa! :)



#működés #Telekom #online feltöltés #Nem szeretnék valamit félre "nyomni" #Nem csináltam még ilyet #sürgős lenne+link,ti hogyan szoktátok ilyen esetben feltölteni a telefonotokat?
2022. szept. 16. 21:12
 1/5 anonim válasza:
100%

Legjobb lenne ha letöltenéd az okostelefonodra a Telekom alkalmazást.

Play áruházból lehet letölteni.


Beregisztrálsz (ha bevagy már) belépsz. Majd rámész az egyenlegfeltöltésre. Ki választod a címletett, majd le okézod. Átírányit a bank oldalára, megadod a kártya adataidat és elküldöd. Pár másodperc múlva feltöltésed sikeres lesz. Ugyanez van a telekom weblapján is. Alkalmazáson könyyebb. Oldalon is könnyű, csak ez az app jobb.

2022. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm neked.

Le van töltve a Telekom alkalmazás,csak nem tudom,hogy van- pénz a kártyán...:(

2022. szept. 16. 22:14
 3/5 anonim válasza:

Hogy van - e pénz a számládon azt neked kell tudnod. Probáld meg ha sikeres a feltöltés akkor ugy is kiírja. Ha pedig elutasít nincs rajt.


Egyébként az 1-es válaszadó jól leírta.

2022. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak követni kell lépéseket, az oldalon le van írva. Mi sem tudunk ennél többet mondani.
2022. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak :)

Most már értek mindent ;)

2022. szept. 17. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!