Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép még garanciás. Gyári...

A gép még garanciás. Gyári hiba, vagy valami szoftver hiba/akadás? Windows 11 64bit 22621.608, BIOS verzió: 315 Intel Iris videókártya driver: 31.0.101.3430

Figyelt kérdés

A laptop képernyője akkumulátorról való működés során a képeken látható módokon befagy, és nem reagál semmire, csakis újraindítás után. Hálózatról való működés esetén ilyen probléma nem áll fenn. A laptop nagyjából 1 hónapos, eddig nem volt ilyen probléma, nagyjából 2 napja jelentkezik. Mi lehet az oka?

2 napja cseréltem windowst rajta, a hiba azóta jelentkezik, eddig nem volt ilyen.

[link]

[link]



#képernyő #hiba #laptop #Fagyás/LCD hiba
2022. okt. 5. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A videokártya driver cseréjét még érdemes lehet megpróbálni a gyártótól/inteltől/ms-től letölthetőekre, de én úgy látom, esélyes, hogy szerviz lesz belőle.
2022. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem az akksival van valami gebasz
2022. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nohát, ezért mondom mindig, hogy nem új szupervalamit érdemes venni, hanem használt, felújított laptopot. Az én vadiúj laptopom hat hónapig bírta, aztán szervízbe be, szervizből ki. Egy évig bírtam, aztán eladtam. És vettem egy használt üzleti laptopot, persze ez jó már másfél éve.
2022. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!