Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom be installálni?

Miért nem tudom be installálni?

Figyelt kérdés

microsoft c++ redistributable 2015 es ennek az újabb verzióit nem tudom be installálni. azt írja ki hogy sikertelen telepítés es azt a hiba kódot 0x80240017

windows 7 64bit a gepem

a microsoft c++ redistributable 2015 86bitteset be tudom installalni de a jatekhoz (sims 4) gondolom a 64 bittes valtozat kellene. mar amit neten talaltam videok mind kiprobaltam es semmi. tudom hogy valamit nem jól csinálok mert regen futott rajta a sims. jo lenne ha valaki tudna valami ötletet adni vagy valami



2022. okt. 17. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Először az x386 -ost unindtaláld, majd utána mehet a 64 bites.
2022. okt. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugy sem működik ugyan az a hiba. eleve a x86 is csak ugy tudom be installalni hogy jobb klikk es problema megoldas valami es ugy. magatol azt sem tudnam
2022. okt. 17. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!