Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok betűket írni...

Miért nem tudok betűket írni a laptopomon?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves asus laptopom, egy ideje már nem volt bekapcsolva. Régen semmi baja nem volt, és soha sem ömlött rá semmi. Ez a jelenség egyik pillanatról a másikra történt. Valamiért csak számokat enged írni, betűket nem. És így fel sem tudom oldani a rendszert mert kód van rajta. Próbáltam külső billenytűzettel is, de ugyan ez a probléma van hogy csak számokat ír. Aztán bekapcsoltam a képernyő billentyűzetet, és ott is ez a probléma. Csak számokat ír. Mi lehet a baj? (Windows 10 fut rajta.)

2022. nov. 10. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelvi beállításokat, billentyűzetkiosztást esetleg meg tudtad nézni?
2022. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol lehet azt megnézni? A biosba kell hozzá belépni? Próbáltam amúgy már többször is de nem hozta be a biost. Lehet valamit ott kell beállítani?
2022. nov. 11. 19:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül most megoldódott a probléma. Nem tudom hogy mi baja van/volt de azt csináltam végül hogy megváltoztattam a jelszavamat és utána már engedett betűket is írni. Most már így tudom használni mert fel lehetett oldani és a billenytűzet is működik. Lehet mivel egyáltalán nem a windows 10 az alap op rendszer amiatt csinál pár furcsaságot. De amúgy teljesen jól használható. Nekem egy program miatt kell a windows 10, azért van az rajta.
2022. nov. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!