Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul a FreeDost...

Mennyibe kerul a FreeDost lecserelni Windows 10re?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 23:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Link:

[link]


Forrás:

[link]


Rendszerkövetelmények:

Processzor: 1 GHz-es

RAM: 2 GB

Tárterület: 32 GB

DirectX 9 kompatibilis videokártya, WDDM 1.0 típusú illesztőprogrammal

800x600 képernyőfelbontás


Ismertető:

MSDN/MVS/VSS-ról származó gyári telepítő (2022.10.18.)

x64: 64 bites

HUN: magyar nyelvű

Verzió: 22H2

Build: 19045.2006

Business telepítő az alábbi kiadásokat tartalmazza: Education, Education N, Enterprise, Enterprise N, Pro, Pro N, Pro Education, Pro Education N, Pro for Workstations, Pro for Workstations N

N jelölés a kiadásoknál: nem tartalmazzák a Windows Media Player programot és a kapcsolódó technológiákat


Telepítés:

1. A lemezképből másoljuk át az összes fájlt egy bootolásra előkészített pendrive-ra. (Használható segédprogram is: Rufus vagy Ventoy, valamint lemezre is kiírható.)

2. Bootoljunk a pendrive-ról.

3. Kövessük a telepítő utasításait.


Aktiválás:

Aktiválható eredeti termékkulccsal vagy az alábbi linken elérhető aktivátorral (KMS.zip) vagy mással.

[link]



na szóval itt mit jelent az hogy egy előkészített pendrive? kell azzal is csinaálni valamit?


(egyáltalán nem értek ezekhez)

2022. nov. 11. 11:00
 12/17 anonim ***** válasza:

"mit jelent az hogy egy előkészített pendrive?"


Azt jelenti hogy előtte bemész a MM-ba és leakasztasz egy pendriveot a polcról.. Ez legyen ott telepítéskor a kezed ügyében. :D

[link]

2022. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
azt hittem azzal is csinálni kell valamit :D
2022. nov. 11. 11:44
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha korábban használtad, akkor lementeni róla mindent, mert elvész róla minden ami rajta volt eddig.
2022. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
(Vagy én javaslom a ventoy-t. Azzal nem kell trükközgetni... egyszer feltelepíted a pendrive-ra, utána bermilyen .iso-t teszel rá, arról lehet majd bootolni, így akár több rendszertelepítő is lehet egy pendrive-on. Mellette használhatod normál pendrive-ként. Persze ennek akkor van igazán értelme, ha többször telepítgetsz gépet. Családben ez az én feladatom, így nekem jól jön.)
2022. nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 P.O.C. ***** válasza:
MSI Afterburner -rel be tudod állítani a minimum fordulatszámot (akkor is ha nem MSI kártyád van).
2022. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 P.O.C. ***** válasza:
Bocs, ezt rossz helyre írtam, majd jelentsétek, hogy töröljék.
2022. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!