Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell playstation...

Hogyan kell playstation ajándékkártyát venni?

Figyelt kérdés

Nem értek ehhez, de egy rokon gyereknek szeretnék venni ilyen ajándékkártyát. Addig ok, hogy ez nem egy fizikai kártya, hanem le kell tölteni, csak számomra az nem tiszta, hogy hova kell letölteni? Én emailben kapok valamit, vagy neki kell a ps-re tölteni?

Hogyan tudom ezt neki odaadni karácsonykor?

Köszönöm a segítséget!


2022. dec. 6. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kereső:

[link]

első találat a Playstation hivatalos oldala:

[link]

ha bármelyik ajándékkártyánal a "Vedd meg most" gombra kattintasz, két forgalmazót javasol: az Alza-t:

[link]

és a Konzolvilágot:

[link]

náluk lehet vásárolni.

2022. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt tudom hol tudok venni. A kérdésem az, hogy hova kell letölteni?Egyből a ps-re, vagy emailben kapok egy "kártyát", amin van valami kód, ami kell a pshez?
2022. dec. 7. 07:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a hivatalos oldalon írják:

"és e-mailben elküld neked egy kódot, qmelyet a PlayStation konzolon lévő digitális áruházunkon, vagy bármely webböngészőn keresztül beválthatsz."

tehát ezek szerint kapsz e-mailben egy kódot, amit vagy a PS-ről vagy webböngészőből ( [link] ) elérhető Playstation Store-ban válthat be az ajándékozott fél

2022. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Efölött ezek szerint átsiklottam :)
2022. dec. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!