Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akadozik a kurzorom?

Akadozik a kurzorom?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az alábbi problémába ütköztem:


Vettem egy 3. generációs félkonfigot hardveraprón és volt itthon egy low profile rx550-em, amit beletettem, enyhébb terhelés alatt a kurzorom akadozik és a játék is droppol, úgy hogy 100+ fps-el fut alapjáratom, azt vettem észre hogy a kurzor is akkor akad meg, amikor a játék is bedroppol. Memória tesztet futtattam, hibátlanok a memóriák (MEMTEST86), az SSD is amin a programok, adatok vannak (HDD SENTINEL), a videókártya is másik konfigban hibátlanul üzemel, frissen pasztázva a videókártya és processzor, a hőfokok rendben (cpu terhelés alatt 65, vga 50C). Gyanítottam hogy az alaplap vagy a tápegység lehet a probléma, így azokat is cseréltem, a probléma viszont továbbra is fent áll.

Ugyanakkor feladatkezelővel arra lettem figyelmes hogy a processzor és a vga terheltsége sem ugrik 100%-ra, cpu átlag 50%, vga átlag 40%, mégis ebbe a problémába ütköztem.


Mi lehet erre a megoldás? A segítségeteket előre is kösöznöm!


Paraméterek:

CPU: i5-3550

RAM: 3x4GB DDR3 1600mhz

SSD: 240GB

Tápegység: 250w fujitsu

Alaplap: Fujitsu 1155


Utóbbi kettőt cseréltem FSP 240w-ról és egy lenovo alaplapról, a probléma továbbra is megmaradt.



2023. jan. 30. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!