Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messengerben (android) be...

Golyó11 kérdése:

Messengerben (android) be lehet állítani ,hogy valaki számáraláthatatlan legyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki gyakran napokig nem válaszol, saját állítása szerint nem nézi a telefonját. Elhiszem neki alapvetően, csak van egy-két anomália, amit nem értek és pusztán kíváncsiságból érdekel, hátha van rá magyarázat. Az egyik furcsaság, hogy a Messengerben sosincs zöld pötty a neve mellett, még akkor sem, ha chatelünk. Ere van beállítás tudom jól, viszont közös ismerősöm gyakran látja, hogy elérhető (mintha engem kiválasztott volna, hogy ne lássam). Nekem természetesen az van beállítva, hogy látható legyek, így nem azért nem látom, mert ő sem lát engem.

A másik furcsaság, hogy gyakran, ha írok neki valamit pl 12:50-kor, órákig csak kézbesített, de nem megtekintettnek jelöli az üzenetet. De ha reagál rá valamit mondjuk 18:12-kor, akkor azt írja, hogy látta 12:50-kor, tehát visszadátumozza a rendszer. Mintha korlátozná, hogy lássam őt (megnéztem ezt a funkciót, viszont ebben nem tudna írni nekem, csak ha visszaállít). Valami tipp, mi lehet ez? Messenger bug, vagy csak egyszerűen beállított valamit?



2023. febr. 5. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Unseen for facebook messenger, meg ilyesmi bővítményekkel (unseen messenger) vagy applikációkkal lehet állítgatni h mit jelezzen a mások félnél
2023. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*másik
2023. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Kipróbáltam, a visszadátumozást is megmagyarázza.

2023. febr. 5. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!