Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebookra is lehet ppt, word...

Notebookra is lehet ppt, word ilyesmiket tenni?

Figyelt kérdés
Laptop helyett olcsóbb megoldást gondoltam de nem tudom a sulis anyaghoz jó lesz e
2023. febr. 21. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Legyen rajta olyan rendszer ami támogatja, és legyen olyan konfigurációja ami eléri a program gépigényét. Azért egy irodai programcsomag nem igényel olyan sok mindent.
2023. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egy tablet van itthon, nem sokat használtam , arra a tablet gazdája nem tudott még ilyen programokat telepíteni és nem tudtam a notebook mire képes.

2023. febr. 21. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tablet inkább olyan mint egy nagy kijelzőjű okostelefon, hasonló rendszer is szokott rajtuk lenni. A notebook egy teljes értékű hordozható számítógép, használható Windows rendszerrel, ami futtatja az Office-t.
2023. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalmak keverednek itt... Mindenesetre a fenti fájlok gyakorlatilag bármilyen eszközzel megnyithatók, többnyire szerkeszthetők is, bár nem minden program/app támogat minden funkciót.
2023. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet
2023. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!