Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tudom, a választás elsősorban a használati módtól függ, de nem terveztem hordozni.


A Mac Air vagy Mac Mini lenne a jobb választás? A Mac Air kijelzője csodaszép, viszont a Mac Mini olcsóbb lenne egy monitorra kötve, ami sajnos nem olyan minőségű, mint a Mac Air képernyője. Mindkettőt 16 GB memóriával venném. Ér annyival többet a Mac Air a Mac Mininél, hogy szép a kijelzője?



2023. márc. 1. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet jó az air képminősége, de a mérete meg hangyányi... megéri külön monitort venni, ha asztali használatra lesz. Még air mellé is megérné monitort venni, hogy élvezhető legyen az asztali használat. 13" egyszerűen túl kicsi... nagyon jó a hordozhatósághoz, meg kompromisszumos használatra, de másra nem...

Az árkülönbözetből veszel pl egy IPS 1440p/4K 27" monitort, ezerszer jobban jársz (4x nagyobb)

2023. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szép kijelzőt lehet venni a Minihez is. Sőt akár Tv-t is lehet rá kötni monitorként - én is így használom.

Azt te tudod, hogy akarod-e hordozni ide-oda. Ha nem, akkor a Mini éri meg jobban.

Mondjuk a Minit is lehet vinni máshova, csak legyen ott konnektor és valami monitor, tv, akármi amire rá lehet dugni.

A Miniben van van ventillátor, az Airban meg nincs.

A Miniben nem fog tönkremenni az akku - mert nincs benne :D

Ha a Minit tv-re, vagy hangszórós monitorra kötöd HDMI-vel, akkor így lesz hangszóród is.

2023. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egyiket sem választanám. Amennyiért vesztegetik őket, ha jókor nézed és jóhelyen, néha kifoghatsz i7-et vagy akár i9-es laptopot is.
2023. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Mindig jön egy windows-fan. :D

"Ennyi pízé' pakskettőt kapsz!"

Az i9 kiégeti a gatyádat, és le is eszi a gatyádat. Lehet hogy megvan a teljesítmény, de meg is eszi az akkumulátort.

2023. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
#4 Nem vagyok Windows fan :D A Mac Mini egyébként nem akkumulátorról működik tudtommal.
2023. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És a Macbook Air?
2023. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel asztalon lesz használva, így az air is konnektorról menne a kérdező esetén 🤷‍♂️
2023. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!