Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Át lehet állítani valahogyan,...

Át lehet állítani valahogyan, hogy ne a C-re, hanem a D-re töltődjön le minden automatikusan?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A böngésző beállításaiban megadhatsz bármilyen célmappát. Ettől függetlenül a C-re fogja egy ideiglenes tárba letölteni a 100% eléréséig, és csak utána helyezi át a már kész összeillesztett fájlt a megadott letöltési mappába.

Ha olyan szinten kevés helyed van a C-n, hogy pár gigás fájlok letöltése is probléma, ott már érdemes beavatkozni és menedzselni a területfoglalást.

2023. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennél pontosabban nem tudnád megfogalmazni? Mégis hol? Ha pl. valamilyen böngésző, megadhatod a konkrét mappát is.
2023. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyébként fájlkezelőben balra ott vannak a kitüntetett mappák, mint dokumentumok stb.. jobb klikk, tulajdonságok -> hely fül és áthelyezés..


[link]

2023. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a böngésző beállításainál átállítod a letöltési mappát
2023. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
böngésző beállításainál -- letöltés/rákérdezés
2023. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szirty ***** válasza:
Igen.
2023. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, valóban nem fogalmaztam elég egyértelműen. Eredetileg arra gondoltam, hogy amiket a netről töltök le, azokat hova rakja, aztán szembesültem vele, hogy a játékokat hiába a D-re telepítem, az első indítás után a mappáját a C-re rakja. Szóval most ez lenne a kérdésem, hogy ezt meg lehet oldani valahogy? A modokat már nem is tudom mindet berakni. :/
2023. márc. 9. 07:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy program nem csak a telepítési mappából áll, hanem egyes fájlokat, mentési mappát pl. a felhasználói mappában helyez el, ami a C-n lesz.

Ha tényleg ennyire nincs helyed a C-n, ott vagy jobban kell takarítani (minden személyes fájlt a D-re rakni, a Dokumentumok mappa és az Asztal is a C-n van; vagy lemezkarbantartót futtatni hogy törölje a szemetet, lomtárat üríteni), vagy nagyobb tárhelyet venni.

2023. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nemrég kaptunk (nagyon kevés pénzért) egy laptopot, ami nem a legjobb, specifikációi szerint rosszabb, mint az én előzőm (ami szó szerint eltört), viszont jelenleg nincs pénzem normális gépre. Konkrétan szinte semmi nincs a C-n, mert nemrég került hozzánk, csak az alapprogramok, illetve két játéknak a mappája (amikből inkább a modok foglalnak sok helyet). Szóval magával a laptoppal van baj, alapból ilyen kevés hely van benne. Laptophoz lehet külön "C-t" venni?
2023. márc. 9. 08:01
 10/14 anonim ***** válasza:

A benne lévő háttértárat egy nagyobb kapacitásúra kell cserélni.

Vagy megszünteted a logikai felosztást: a D-ről mindent lementesz egy külső eszközre, hogy üres legyen, majd a lemezkezelőben vissza lehet egyesíteni a C-be, így megkapod a tárhely teljes területét. Majd visszamásolod rá a lementett dolgokat.

2023. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!