Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hp pavilion laptop elromlott....

Hp pavilion laptop elromlott. Szerintetek mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: elkezdtem újratelepíteni a win7-et, eljutott odáig hogy újraindítás 10 másodpercen belül, újraindul, elkezd a bal felső sarokba 1 kis fehér vonalka villogni, megjelenik utána a hp logó, majd továbbmegy, megint a fehér vonalka és órákig azt csinálja, nem történik semmi. A logónál írja hogy press esc for startup, megnyomom, azt írja hogy pause startup, nem is jelenik meg a startup menü, helyette megint a fehér vonalka jön a procedúrájával

2023. márc. 11. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűbb, hogy a telepítővel van gond.
2023. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam másikat is berakni, de ugyanaz, és mondom már a boot eszközt se engedi kiválasztani
2023. márc. 12. 08:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol is írtad?
2023. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
A háttértár kezd halódni, vagy már meg is halt.
2023. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as: mire gondolsz?
2023. márc. 12. 08:46
 6/10 anonim ***** válasza:
"és mondom már a boot eszközt se engedi kiválasztani" - egyébként valóban inkább háttértárhibának tűnik.
2023. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor vegyem ki a vinyót és tegyek bele ssd-t? Mert az van 1 a szekrényemben
2023. márc. 12. 09:20
 8/10 P.O.C. ***** válasza:

Akár, még ha nem is válik be, ezzel kizársz egy hibalehetőséget.


Amúgy ismerve a HDD és SSD közti szakadék méretű különbségeket. Inkább a merevlemezt tartanám a szekrénybe, az SSD -t meg a gépbe.

2023. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát van egy SSD a szekrényben, mégis a régi HDD-re próbálod felrakni. Ez akkor is rossz ötlet lenne, ha új lenne, és tökéletesen működne.
2023. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kicseréltem ssd-re és működik, 16 éves gép, úgy viszi a win7-et, mint semelyik másik gépem, villámgyors:)
2023. márc. 12. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!