Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet minőségi gamer...

Hol lehet minőségi gamer széket venni?

Figyelt kérdés

Ami jó minőségű, nem minosegtelen muanyag, nem nem illeszkedo darabok, kenyelmes, nem csak divat szék?

Lattam hogy volt hasonlo kerdes, de ott csak ikeas meg ilyen egydb divatszekekrol vokt szo, illetve hogy irodait vegyen, de nekem a formavilag bejott. Van egy jo szekem, amit anno alzarol behuztam 55ezer helyett 35ert es nagyon jo minoseg, de azota nem is kapható az orszagban hasonlo. Az ocsemnek így sikerult venni 45 ezerert egy sokkal rosszabb minosegut, es meg az is a legjobb volt, amit talaltunk.

Van olyan márka amit keresni érdemes? Akár külföld. 150 ezernel tobbet nem szeretnek kiadni erte. Egy baratom 4 eve 120ezerert vett egy olyat ami megszolal, de az nekem tulzas. Labtarto sem kell, csak maga a szek, derek es nyaktamasszal, mozgathato (legalabb fel-le) karfaval es 180° (vizszintes) dolessel. Kulfoldrol rendeles sem gaz, csak valaki egy (par) megbízható markat mondjon mar, mert kesz vicc ami a piacon folyik. Most a fb ezt a secretlabot dobalja allandoan, azert ugrott be. Az milyen pl?



2023. márc. 18. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

"150 ezernel tobbet nem szeretnek kiadni erte"


Az abszolút minimumot. Derék. Secretlab, Arozzi, Nitro concepts, Noblechairs, Hermann Miller. Lehet válogatni.

2023. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem amugy egy ilyenem van most:

Serioux Torin

[link]


Meglepoen minosegi az alacsony arahoz kepest.


Egyik munkahelyemre egy ilyet vettem:

Timeless Tools

[link]


Ez is 45 volt kb, es termeszetesen nem tul jo minoseg, nyikorgott meg minden, ott is hagytam.


A masik mar nem is tudom milyen de azon kiakadtam h dragabb volt es sokkal sokkal minosegtelenebb.


Koszi 1esnek am!

2023. márc. 18. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet későn írok :D

Én szerintem elég egy kényelmes irodai szék, ami betölti a funkcióját. Néha úgy érzem, hogy amire rá van aggatva példaként "Gamer Ruhaszárító" az csak lényegében pénz lehúzás, de nem mindig.

2023. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as, nem írsz későn, és köszönöm, hogy megosztottad a véleményed, bár nem hogy "nem kérte senki" kifejezetten kértem, hogy NE írjon senki ilyesmit, mivel nekem más a véleményem és aszerint keresek, a saját ízlésemnek megfelelően széket. Ha elolvastad a leírást, olvashattad. Olyan gamer széket keresek, amire nem csak ráaggatják ezt a szót, meg nem egy hulladék - leírom akkor mégegyszer, hátha átmegy.


Egyébként a gamer szó mindenre aggatásárában igazad van, csak ebbe na témakörben nem állja meg a helyét, mert vannak jó kis székek.

2023. márc. 22. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
120 ezer egy szekert????
2023. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!